98 % lidí tvrdí, že na tomto obrázku králík zkrátka není. Opak je pravdou, ale najít ho je skutečná výzva

Hádanka zajíc
Fotografie: Jagran Josh

Pomozte nám najít skrytého králíka na obrázku, ale varujeme vás, že tato úloha nepatří mezi ty nejsnadnější. Připravte se na náročnou vizuální výzvu, která prověří vaši pozornost, paměť a trpělivost.

Musíte trénovat a pravidelně používat mozek, stejně jako svaly. A jak toho dosáhnout lépe než zábavou s testy dostupnými na internetu, jako je například tato vizuální výzva! Tyto druhy her skutečně vzaly web útokem díky sociálním sítím. Pokud se vám tedy podaří vyřešit tuto hádanku, můžete nahlas a jasně prohlásit, že jste skutečný génius.

Ukažte svou pozornost a vytrvalost

Pro úspěšné zvládnutí tohoto testu v těch nejlepších podmínkách je klíčové se soustředit! Veškerá vaše pozornost by se měla soustředit na vyřešení této hádanky, protože, upřímně řečeno, to není zdaleka snadné. Mnoho uživatelů internetu už nad tím ztratilo nervy. Máte jen 8 sekund na nalezení králíka, ale nepospíchejte. Musíte si dobře rozvrhnout čas a rychle najít rovnováhu.

Hádanka zajíc
Fotografie: Jagran Josh
hádanka pták

Američanům dala tato ptačí hádanka skutečně zabrat. Češi mají na odhalení rozdílu pouhých 15 sekund

Králík je na levé straně obrázku, schovaný mezi kmeny stromů povalujícími se na zemi. Kvůli své hnědé srsti je zvíře těžko rozpoznatelné. Chcete-li to zjistit, podívejte se těsně pod ptáka posazeného vysoko na větvi. Pokud i přes tato vodítka stále uvíznete, odpověď najdete níže.

Našli jste ho?

Hádanka zajíc řešení
Fotografie: Jagran Josh

Pokud jste ho našli, gratulujeme! Patříte do této elity, která dokázala najít králíka. Můžete se nazývat géniem! Nejen, že máte výjimečnou schopnost soustředit se během několika sekund, ale také přikládáte velký význam detailům. Neváhejte přijmout další vizuální nebo inteligenční výzvy, abyste ještě lépe objevili své limity.

Pokud se vám králíka nepodařilo najít, můžete vždy zkusit jiný podobný test nebo dokonce tento, zabere to více času a budete pozornější. Neúspěch nemusí vždy znamenat nedostatek inteligence, naopak, právě v těchto situacích se nejlépe učíme. Neúspěchy jsou nedílnou součástí života. To je důvod, proč se důrazně doporučuje cvičit s jinými vizuálními nebo IQ testy.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]