Třešňová hledačka vás zaměstná alespoň na 15 vteřin. Pokud ji vyřešíte rychleji, můžete jásat

test bobule hroch

Zkuste své pozorovací schopnosti v zajímavém barevném testu, kde musíte ve velmi krátkém čase najít třešeň a hrocha na obrázcích, které ukazují mnoho dalších věcí.

Naši úroveň vynalézavosti mohou zvýšit různé hádanky, hlavolamy a také úkoly zaměřené na všímavost. Kromě toho mohou takové úkoly vyřešit problémy s krátkodobou pamětí, které se často vyskytují u starších lidí. Proto je řešení úkolů s využitím pozorování užitečné nejen pro děti, ale i pro lidi všech věkových kategorií. Aby proces řešení hádanek skutečně pomohl zlepšit paměť a rozvíjet logické myšlení, stojí za to k němu přistupovat zodpovědně. Pokud chcete zvládnout náš zvláštní test pozorování, musíte vyvinout maximální koncentraci a potlačit všechny rušivé vlivy.

Otestujte svou pozornost

Podmínky těchto úkolů jsou celkem jednoduché. Do 20 sekund musíte na obrázcích najít ukrytou bobuli a dobře maskované zvíře. Máme tu pro vás tedy dva obrázky. Pečlivě si prostudujte jasné kresby a snažte se investovat co nejvíce pozornosti do času vyhrazeného na řešení hádanek. Přejeme vám hodně štěstí!

hledání bobule
Jeden pohled určitě nestačí k tomu, abyste našli bobule schované umělcem na tomto obrázku. Dobře se podívejte na hojnost ovoce na obrázku a najděte na něm třešeň. Nenechte se zmást zářivými lilky, mrkvemi, hruškami, rajčaty, dýněmi, a dokonce ani jablky. Na začátek máte 10 sekund!

hledání hrocha
Jak vidíte, na tomto obrázku je na krásném modrém pozadí vyobrazeno velké množství nosorožců. Na obrázku byste měli najít i převlečeného hrocha. Jak se toto zvíře velmi liší od nosorožce? Pokud znáte odpověď na tuto otázku, neměly by být žádné potíže s nalezením hrocha.

opticka-iluze-pes-nahledovy-obrazek

Optický klam roku: Na obrázku se skrývá pes! Pouze 3 % nejinteligentnějších lidí se nenechají nachytat a najdou ho

Kde byly schovaní

Mnoho barevných druhů ovoce a zeleniny může zmást každého. Když se však pozorně podíváte na zobrazené ovoce, na levé straně jste viděli červenou třešeň poblíž žlutého jablka.

bobule řešení
Hlavním rozlišovacím znakem hrocha od nosorožce je absence rohu. Mohli jste ho tedy najít na pravé straně obrázku. Podařilo se vám to najít za méně než 10 sekund? Pokud se vám podařilo najít třešeň a hrocha bez jakýchkoli potíží, srdečně vám gratulujeme.

hroch řešení

Snad se vám povedlo najít všechny hledané předměty a užili jste si zábavu.

Zdroj: Sovkusom

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]