Účes je zrcadlem vaší osobnosti. Tento test by si měl udělat každý. Odhalí vaše silné i slabé stránky

test osobnosti účesy
Fotografie: PlanetaPL

Podívejte se na obrázek a vyberte si z nabízených účesů ten, který se nejvíce blíží tomu vašemu. Přečtěte si, co o vás volba účesu může vypovídat.

Napadlo vás, že to, jakou délku vlasů jste zvyklé nosit, může vypovídat něco i o vaší osobnosti? Vyzkoušejte si tento krátký test, který vás možná překvapí svojí přesností. Volba účesu totiž vypovídá nejen o našich preferencích co se týče módy. Jste romantická duše nebo sebevědomá žena, která nemá čas ztrácet čas? Prohlédněte si obrázek a dozvíte se, co vypovídá právě o vás.

Krátké vlasy

Pokud jste zvyklé nosit vlasy nakrátko, pak budete nejspíš velmi zaneprázdněný člověk. Potřebujete účes, který je rychlý na údržbu, nechcete ztrácet čas zdlouhavým fénováním nebo žehlením vlasů. S tím se pojí i vaše potřeba a touha po určité svobodě. V životě se vyhýbáte věcem, které by vás mohly omezovat. Jste sebevědomá osobnost a je vám upřímně jedno, co si o vás druzí myslí. Stresové situace řešíte s chladnou hlavou. Pozor si však dávejte na příliš rychlé úsudky.

Mikádo, délka pod uši

Účes v délce pod uši, jako je klasické mikádo, svědčí o vaší nerozhodnosti. Ani dlouhé, ani krátké, možná se neumíte rozhodnout. Volíte proto kompromis a ten je určujícím prvkem vašeho života. Díky tomu se vám daří udržovat harmonickou rovnováhu ve vztazích i vaší rodině. I vy však někdy máte problém věci dopředu domyslet a tím se můžete dostat do nepříjemných situací.

Test osobnosti palec

Tento 2minutový test osobnosti o vás prozradí více, než jste připraveni vědět

Vlasy po ramena

Jste si dobře vědoma své ženskosti. Vaší výhodou je otevřenost a komunikativnost. Získat si nové lidi vám nečiní větší problémy. Toužíte po rozmanitosti a výzvách v pracovním i osobním životě. Někdy tak pro vás není jednoduché si dlouhodobě udržet stereotypní práci. Jste duší dobrodruh a romantik, který se nebojí tyto aspekty zapojit do svého každodenního života. S vámi se jednoduše nikdo nenudí.

Dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy jsou symbolem loajality. Sice jste trochu vybíravá, ale když už se rozhodnete, jdete do vztahu vždy s celým srdcem. Dlouhé vlasy mohou také odrážet jistou staromódnost a konzervativnost co se týče stereotypizace rolí muže a ženy. Ráda udržujete teplo rodinného krbu a činí vám to potěšení. Od partnera pak očekáváte, že vás náležitě ocení, ideálně nějakým romantickým skutkem.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]