Poloha, ve které spíte, je oknem do vaší duše. Jediným kliknutím o sobě zjistíte vše potřebné

Test osobnosti spaní

Odkryjte tajemství spojení mezi vaším spánkovým zvykem a osobností. Jak spíte může odhalit mnoho o vašem vztahu k lidem kolem vás. Zjistěte, jaká poloha vás charakterizuje a co to prozrazuje o vaší osobnosti.

Jedním z nejbohatších a nejočekávanějších okamžiků dne je, když se vrátíme do postele a připravíme se na odpočinek, abychom znovu získali všechnu ztracenou energii. Pravdou je, že každý má svůj vlastní způsob usínání.

Jaký máte vztah k lidem kolem vás?

To je pozice, ve které se cítíme nejpohodlněji, dokud neupadneme do hlubokého spánku a druhý den se neprobudíme. No, podle osobnostního testu může způsob, jakým spíte, hodně napovědět o tom, jaký máte vztah k lidem kolem vás. Podívejte se na obrázek a zapamatujte si, jaký typ polohy při spánku v noci zaujímáte.

Pozice 1

Tato poloha, která je známá jako fetální poloha, patří mezi nejoblíbenější spánkové polohy pro každého, zejména pro ženy. Lidé, kteří spí v této poloze, bývají citliví a emotivní. Jde o jedince, kteří hledají ochranu, což neznamená, že ji nemohou poskytnout. Jsou plachý, ale nakonec se rychle přizpůsobí novým sociálním skupinám.

Pozice 2

Říká se jí kláda a vyznačuje se spaním ve vzpřímené poloze na boku. Lidé, kteří takto spí, jsou velmi společenští, vyhledávají nová dobrodružství, jsou aktivní a společenští.

Pozice 3

Tato pozice se nazývá Speaker a spočívá v bytí s pažemi ohnutými ven. Pokud takto spíte, jste jistě otevření a obdaření velkou motivací se neustále učit. Máte tendenci být lídrem ve své práci a ve svých sociálních vztazích, nicméně jednou z vašich chyb je, že při určitých příležitostech jste cyničtí.

spící žena

test osobnosti

Zrak a jeho preference jsou oknem do duše. Výběr jedné z dívek odhalí vaši skutečnou povahu

Pozice 4

Poloha voják je charakteristická spaním na zádech. Ti, kteří praktikují tuto pozici, mají velmi jasné cíle a cíle. Mají spoustu energie, ale jsou také konzervativní a rezervovaní. Mají velmi selektivní přátelství.

Pozice 5

Říká se tomu hvězdice, ve které se také spí na zádech, ale s rukama pod hlavou nebo pod polštářem. Lidé, kteří v této poloze usínají, se často vyznačují pomocí a nasloucháním druhým, protože jsou velmi přátelští a mají silnou osobnost.

Pozice 6

Klasická poloha s obličejem dolů naznačuje, že tito lidé jsou v mnoha ohledech velmi odvážní a disponují skvělým smyslem pro humor, i když někdy dostávají kritiku za nevkusné vtipy. Jsou také impulzivní a společenští a nesnášejí, když je někdo kritizuje.

Zdroj: EliteDaily

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]