Pouze Češi s jestřábím zrakem zvládnou na obrázku najít rozdílného králíčka! Na vše je pouze 11 sekund

hádanka králíci
Fotografie: CanvaPhotos

Vyzkoušejte své schopnosti a zábavně si procvičte všímavost s vizuální hádankou plnou malovaných králíků. Tento těžší úkol vám nabídne možnost trénovat svou mysl.

Mnoho dětí i dospělých baví luštění hádanek a řešení složitých logických hlavolamů. Koneckonců, může to být zajímavý způsob, jak trávit čas, a dokonce s přínosem. Proces hledání správné odpovědi zlepšuje náladu a paměť. Dobré úkoly vám umožní rozšířit si obzory a rozvíjet pozorovací schopnosti.

Zajímavá vizuální hádanka

Je třeba poznamenat, že tento úkol je označen těžším stupněm. Napumpuje vaši všímavost na maximum. Děti si díky tomuto testu rozvíjí logiku, rychlost myšlení a také rychlý rozum. Najděte různé úkoly podobného charakteru pro své nejmenší, protože jejich pravidelné cvičení jim pomůže naučit se rychle a správně analyzovat informace. Řešením vizuálních hádanek můžete trénovat svou mysl produktivním a zajímavým způsobem.

králíci hádanka
Fotografie: CanvaPhotos

Jaký bude váš úkol? Na první pohled se tento hlavolam s malovanými zvířátky může zdát velmi snadný. Jen dokud nezačnete počítat králíky zobrazené na obrázku. Na vyřešení této vizuální hádanky máte pouze 13 sekund. Jen málokomu se podaří najít správnou odpověď ve stanoveném čase. Ujistěte se, že vás nic nerozptyluje. Soustřeďte veškerou svou pozornost na obrázek a spusťte odpočet na 13 sekund. Pokuste se dodržet tento čas a spočítejte každého králíka, který je na obrázku.

lev obrázek

Skryté krysy na obrázku se lvem zvládne do 10 sekund najít jen člověk s IQ nad 110

Správná odpověď

Zpočátku by se mohlo zdát, že na obrázku je pouze 9 zvířat. Ale když se pozorně podíváte, můžete vidět zbytek králíků, kteří se dokázali schovat na docela nenápadných místech. Po spočítání všech do jedné byste měli mít následující odpověď: 12 – tolik králíků je zobrazeno na tomto obrázku. Podařilo se vám určit přesný počet za necelých 13 sekund?

hádanka králíci řešení
Fotografie: CanvaPhotos

Pokud si chcete, můžete se pokusit vyřešit tuto hádanku se svými blízkými. Uspořádejte soutěž a zjistěte, kdo z vás potřebuje k rozlousknutí tak těžkého úkolu nejméně času. A ať vyhraje ten nejdůvtipnější a nejpozornější!

Zdroj: Mirror

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]