Všechny králíky v obrázku správně spočítá jen naprostý génius. Lidé s IQ pod 137 nemají šanci

Králíci test
Fotografie: Jagran Josh

Úkolem je v této scéně nalézt všechny králíky a rychle je spočítat. Ale pozor, čas utíká rychle, a vy to musíte uskutečnit během pouhých 12 vteřin. Musíte být rychlí a pozorní, abyste uspěli.

Bílá krajina, přikrytá sněhem jako pokrývka, hostí tajemnou populaci bílých králíků, kteří se snadno mohou ztratit v tomto zimním kouzlu. Vaše dovednosti pozorování a rychlého vyhledávání budou klíčové, abyste dokázali spočítat všechny králíky v obraze.

Vstup do jiného světa

Pohled na zasněženou krajinu je jako vstup do jiného světa, kde se bílí králíci zdají být nedílnou součástí této podivné scény. Každý králík představuje zvířecí záhadu, kterou musíte rozluštit, abyste se přiblížili k celkovému počtu. Každý detail v této sněhové scenérii má svůj vlastní příběh.

Králíci test
Fotografie: Jagran Josh
Rozdíly kajak

Podle 98 % lidí jsou tyto 2 obrázky naprosto identické. Pouze geniové najdou 3 rozdíly do 11 vteřin

Králíci se snadno mohou ztratit ve sněhu, a přesto jejich bílé postavy tvoří kontrast s okolním prostředím. Když se snažíme spočítat, kolik jich je, uvědomujeme si, jak náročné to může být, když se bílá barva slévá se zasněženým terénem. Naše oči hledají každý malý pohyb, každý záblesk bílého kožešinového pláště, který by mohl být dalším králíkem. A přesto, i když se nám to může zdát obtížné, je to právě ta výzva, která nás přitahuje.

Počítejte králíky na sněhu

V tomto okamžiku hledání, ve snaze objevit každou drobnou skrytou postavu, se náš mozek probouzí a naše smysly jsou naladěné na maximum. Vnímáme každý detail a analyzujeme každý kousek obrazu, abychom dosáhli cíle a spočítali všechny králíky v co nejkratším možném čase.  Až vám vyprší čas, níže najdete správné řešení.

Králíci řešení
Fotografie: Jagran Josh

Čas vypršel. Pokud jste spočítali všechny králíky do 12 vteřin, gratulujeme! Rychlost a přesnost jsou vždy důležité při řešení vizuálních hádanek, a váš úspěch je znamením vaší schopnosti rychle analyzovat a reagovat na složité vizuální podněty. Nebojte se nadále zkoušet své dovednosti s různými optickými hádankami a cvičte tak svou pozornost a schopnost rychle reagovat na vizuální podněty.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]