Tento test osobnosti využívají přední psychologové. Zadívejte se do obrázku a poznejte vaše přednosti

optická iluze kruh
Fotografie: Namastest

Vyzkoušejte tento jednoduchý zrakový test a podívejte se do středu kruhu na obrázku. Barva, kterou následně mezi jednotlivými paprsky spatříte, o vás odhalí některá tajemství.

Prohlédněte si pozorně tento optický klam sestavný z černých paprsků. Pozorováním jeho středu si možná všimnete i jiné barvy. Pokud se vám podařilo zahlédnout nádech červené, zelené, žluté nebo modré, patříte mezi velmi inteligentní a bystré jedince. Zjistěte, jaký jste génius podle barvy,, kterou jste uvnitř kruhu zřetelně a jasně viděli.

Červená barva

Přibližně 35 % lidí dokáže po chvíli vidět tuto barvu. Frekvence vašich mozkových vln se pohybuje zpravidla mezi 150 a 180 Hz. To znamená, že vaše IQ dosahuje vyšších hodnot, než je tomu u většiny populace. Snadno se dokážete vypořádat s problémy a vaše silná intuice je vám často skvělým pomocníkem. Spousta lidí vás vyhledává jako moudrého rádce. Vaše schopnost pomoci z vás dělají skvělého vůdce.

Žlutá barva

Tuto barvu dokáží vidět pouze 2 z 10 lidí. Frekvence vašich mozkových vln se běžně pohybuje mezi 120 a 150 Hz. Charakterizuje vás váš hluboký cit pro detail. Každé nové prostředí ihned podrobně zkoumáte a analyzujete. Jste kreativní osobností a nové zkušenosti dávají vašemu životu smysl. Jste připraveni čelit jakékoliv výzvě, aniž byste předem mysleli na důsledky.

Test osobnosti sovy

Tento test osobnosti se používá při policejním výslechu i u soudu. Vámi vybraná sova vám prozradí vše

Fotografie: Namastest

Modrá barva

30 % lidí je schopno spatřit uvnitř kruhu modrou barvu. Mozková frekvence se pohybuje mezi 100 a 120 Hz, jste géniem v oblasti vnímání. Komplikovaná rozhodnutí nejsou nic pro vás. Rádi máte ve věcech jasno. Jste velmi přímí a upřímní, za co si vás ostatní lidé velmi cení. Často vás vyhledávájí s prosbou o radu nebo pomoc. Vašimi přednostmi je trpělivost a vědomosti. Milujete práci v týmu a je na vás vždy spoleh.

Zelená barva

Pokud jste po pár sekundách spatřili zelenou barvu, řadíte se mezi 15 % lidí. Jste velmi talentovaní, ale často velmi odlišní. Frekvence vaší mozkové aktivity se pohybuje mezi 0 a 100 Hz. Jste otevřeni všemu novému a jen tak vás něco nepřekvapí. Vaše zvědavost vás neustále pohání. Milujete prozkoumávat nová místa a zažívat nová dobrodružství. Pro vaše zkušenosti jste mezi přáteli velmi ceněni.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]