Tenhle test osobnosti používá nejznámější psycholog Evropy. Oči, které vás přitahují, prozradí vše

oči zvířat
Fotografie: WK-Vet

Prohlédněte si obrázek se zvířaty a vyberte si oči, které vaši pozornost upoutávají nejsilněji. Díky nim odhalíte část pravdy o své osobnosti a pravé podstatě.

Říká se, že oči jsou bránou do duše. Odrážejí emoce a často promlouvají jasněji a pravdivěji než slova. Dokonce v očích zvířat se dá odhalit spousta poselství a porozumění. Prohlédněte si tři páry očí na obrázku a zjistěte, jakou pravdu vám jejich poselství přináší. Jeho rady vám mohou pomoci vyřešit konkrétní situaci nebo usnadnit život.

Oči kočky

Pokud vás ze všech nejvíc zaujaly kočičí oči, znamená to, že patříte k lidem, kteří dokáží vidět i skrytou pravdu za iluzí. Tyto zvířata bývají samotáři a zároveň velmi bystří a pozorní pozorovatelé. Toto zvíře vás varuje, že se v nejbližší době pravděpodobně ocitnete v situaci, kdy vám bude někdo lhát nebo předkládat nepravdivé informace.

Vaše schopnosti vám však mohou pomoci odhalit pravdu, pokud své intuici budete dostatečně naslouchat. Nevěřte všemu, co vám ostatní lidé tvrdí a neodhalujte veškerá esa, která držíte v rukávu. Snažte se o nastolení rovnováhy ve svém životě a spoléhejte především a své instinkty, které vám pomohou i ve zdánlivě bezvýchodných situacích.

kočka oči
Fotografie: Pixabay
Test osobnosti spaní

Poloha, ve které spíte, je oknem do vaší duše. Jediným kliknutím o sobě zjistíte vše potřebné

Oči zebry

Toto divoké a téměř nezkrotné zvíře si i ve stádě dokáže zachovat vlastní individualitu. Její oči vám přináší radu, že byste měli vyhledat komunitu podobně smýšlejících lidí. Pokud jste doposud dávali přednost samotě, je načase vylézt z vlastní ulity a poznávat nové lidi. Můžete mezi nimi najít cenné spojence i opravdové přátele, se kterými je život mnohem jednodušší.

Naslouchejte hlasu svého srdce a věřte svým instinktům více, než vlastnímu rozumu. Nikdy nepřestávejte být věrní sami sobě. Vy sami nejlépe víte, co je pro vás nejlepší a co doopravdy potřebujete. Obklopte se lidmi, které milujete a svět bude zase v pořádku. Vaše věrnost a loajalita z vás dělá oblíbené společníky a ostatní ví, že se na vás mohou vždy spolehnout.

Oči sovy

Toto zvíře je považováno za jedno s nejsilnější intuicí. Podle některých pověr dokáže vidět i věci, vůči kterým bývají ostatní slepí. Často se toto zvíře objevuje jako předzvěst velkých životních změn. Pokud vás oči tohoto nočního dravce přitahují nejsilněji, měli byste věnovat pozornost všemu, co se momentálně ve vašem životě proměňuje.

sova oči
Fotografie: Pixabay

Už od dávných časů tito ptáci symbolizují hlubokou moudrost, transformaci a osobní rozvoj. Ve chvílích, kdy to nejvíc potřebujete, vám dodají porozumění a trpělivost, díky kterým zvládnete ustát i náročné chvíle a projít i tím nejtěžším obdobím. Výběr tohoto zvířete vás upozorňuje, že je načase pro konečné rozhodnutí. Neodkládejte řešení, které se vám nabízí a učiňte první krok k vyřešení všech těžkostí a problémů.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]