Odlišného medvěda nenašli do krátkých 8 vteřin ani vysokoškoláci. S touto hádankou si poradí jen 1 % lidí

Medvěd test

Představte si, že máte jen 6 vteřin na to, abyste mezi několika medvědy našli toho, který se nějakým způsobem liší. Tento rychlý test je perfektní pro prověření vašeho postřehu a schopnosti rychle reagovat.

Na obrázku je několik medvědů, kteří vypadají téměř stejně. Jen jeden z nich má malý detail, který ho odlišuje od ostatních. Vaším úkolem je najít tohoto jedinečného medvěda během pouhých 6 vteřin. Pozorujte pečlivě všechny medvědy a zkuste objevit ten správný detail, který vám ukáže, který medvěd je jiný.

Postřeh a rychlost jsou klíčové

V této hádance je klíčové rychlé rozhodování. Medvědi mohou mít drobné rozdíly v barvě srsti, tvaru uší nebo výrazu tváře. Sledujte každý detail, protože i malá odchylka může být klíčová. Rychle se rozhodněte a pokuste se najít odlišného medvěda dříve, než vyprší čas. Jedním z tipů, jak rychle najít rozdíl, je systematicky se dívat na každý medvědí obličej, jednoho po druhém.

Medvěd test

Číslo 8 test

Najděte číslo 8 mezi různými znaky v obrázku. Pokud to dokážete do 10 vteřin, patříte mezi 1 % géniů

Můžete začít zleva doprava nebo shora dolů, hlavní je mít v tom systém, který vám pomůže neztratit se v detailu. Drobné rozdíly mohou být v očích, nosu nebo tvaru úst. Dalším klíčem k úspěchu je soustředění. Pokud se vám podaří zůstat soustředěný a nevzdáte se při prvním pokusu, máte velkou šanci na úspěch. Představte si, že jste detektiv, který hledá malý, ale důležitý důkaz mezi mnoha podobnými objekty.

Máte pouze 6 vteřin

Teď, když máte všechny potřebné tipy a triky, pusťte se do hledání! Máte jen 6 vteřin, takže se snažte být co nejrychlejší a nejpřesnější. Věříme, že se vám podaří najít toho správného medvěda, který se odlišuje od ostatních. Začněte hledat teď!

Medvěd řešení

Čas vypršel. Doufáme, že se vám podařilo najít medvěda, který se liší. Pokud ne, zkuste to znovu a nezoufejte. Každým pokusem se zlepšujete. Čas vypršel, ale nevzdávejte se. Trénink dělá mistra a příště to zvládnete ještě rychleji!

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]