Na této fotografii se skrývá kočka, kterou dokáže najít jen 1 % lidí. 10 vteřin stačí jen géniům

Místnost náhledový obrázek

Vstupte do této stylové místnosti a dejte svému pozorovacímu talentu volnost! Vašim úkolem je najít jedinečného tvora, který se schovává mezi šaty a košilemi. Čas běží a každá vteřina je drahocenná.

Při hledání kočky se neomezujte pouze na jedno místo. Prohlédněte si každý roh místnosti, každou poličku a každý oblek. Kočka se může skrývat kdekoliv, takže buďte ostražití a nezapomeňte kontrolovat i ty nejmíň pravděpodobná místa. Zaměřte se na drobné detaily, které by vám mohly pomoci identifikovat kočku. Mohou to být nastražené uši, pohybující se ocas nebo jemné pruhy na srsti. Čím více se budete soustředit na detaily, tím rychleji ji najdete.

Prozkoumejte každý kout

Každý kout místnosti může ukrývat překvapení. Nezapomeňte se podívat pod stoly, za dveře a do temných stínů. Možná budete překvapeni, kde se kočka skrývá! Podívejte se po detailech, jež se liší od okolního oblečení. To může být jiný vzor na látkách, odlišná barva nebo něco, co z vás vystupuje. Tyto odlišnosti vám mohou pomoci najít kočku rychleji.

Místnost test

Kočička test

Odhalení zákeřně schované kočky je pro 97 % lidí nedosažitelným výsledkem. Najdete ji do 12 vteřin?

Zkombinujte informace, které jste získali z předchozího vyhledávání. Možná jste našli kočku, která sedí za dveřmi v jiné barvě než okolní oblečení, nebo jste si všimli, že se hýbe ocasem. Nezapomeňte si prohlédnout každý kus oblečení podrobně. Kočka se může schovávat i v nejmenších skulinách, takže buďte trpěliví a důkladní.

Hledejte kočku v obýváku

Někdy se kočky rády vysoko schovávají. Podívejte se proto vzhůru na vyvýšená místa, jako jsou police nebo závěsy. Možná tam najdete svého kočičího společníka. Čas už ubíhá! Nezapomeňte být rychlí a důkladní ve svém vyhledávání. Možná je kočka blíž, než si myslíte. Pusťte se do hledání a uvidíte, jak rychle ji dokážete najít!

Místnost řešení

Čas vypršel! Pokud jste našli kočku, skvělá práce! Pokud ne, nezoufejte. Důležité je, že jste se pokusili a vyzkoušeli své pozorovací dovednosti. Můžete si zkusit tento úkol znovu nebo se přesunout na další výzvu. Buďte trpěliví a nechte svou zvídavost vás vést k dalšímu dobrodružství.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]