Způsob, jakým sedíte, odhalí nejskrytější části vaší osobnosti. Tento unikátní test znají i zaměstnavatelé

Test způsob sedu
Fotografie: Sante

Vaše tělo prozrazuje víc, než si myslíte! Způsob, jakým sedíte, odráží vaši osobnost a charakter. Od spontánních následovníků po tajemné myslitele, každá pozice nese v sobě jedinečné vlastnosti.

Tělo zrazuje naše emoce, a proto vydává jazyk prostřednictvím našich gest. Pro psychology tělesný postoj i výraz tváře odrážejí způsob bytí jedince i jeho osobnost. Způsob, jakým člověk sedí, dotýká se vlasů nebo si hraje s nějakým předmětem, tedy naznačuje jak jeho povahu, tak potřebu chránit se nebo mít důvěru. Způsob, jakým sedíme, vypovídá hodně o naší osobnosti. Podívejte se, v které poloze sedíte nejčastěji a zjistěte, co o vás prozrazuje.

Pozice A

Lidé, kteří zaujímají tuto pozici, jsou zpravidla následovníky. Neobtěžují se plánováním své budoucnosti a nestarají se o ni. Jsou vtipní, spontánní, pohodoví a často žijí ve svém imaginárním světě. Jsou to však přátelští a milí lidé, i když si jejich osobnost zachovává nádech dětinskosti a naivity.

Pozice B

Lidé, kteří si osvojí tento způsob sezení, mají obvykle nápady, které si tajně nechávají pro sebe, protože ne vždy ostatním důvěřují. Navíc jsou dobrými řečníky a rádi je posloucháme, často zahajují hluboké a zajímavé diskuse. Mají pochopení a nesoudí. Jsou to vzácní lidé a pokud nějaké ve svém okolí znáte, nepouštějte je.

Pozice C

Ti, kteří přijmou tento postoj, jsou extrémně sebevědomí a znají své silné i slabé stránky a vědí, jak je moudře používat. Jsou obecně velmi společenští a obklopeni spoustou přátel a často se stávají středem pozornosti, protože vždy potřebují zazářit. Pod jejich hrdým a arogantním vzhledem se skrývá jemný a laskavý člověk, který je navíc nezávislý a vědom si svých schopností.

Test muž žena

To, čeho si všimnete na obrázku jako první, prozradí, zda jste sebevědomí či optimističtí

Pozice D

Lidé, kteří mají tento způsob sezení, jsou obdařeni jemnou, laskavou duší a laskavým srdcem. Jsou čestní a upřímní a dokonale rozumí ostatním, aniž by je soudili. V případě potřeby vám neváhají pomoci a jejich bezpodmínečná láska nezná mezí. Často jsou vystaveni zradě kvůli své laskavosti, kterou ostatní mylně považují za naivitu. Jejich síla ale spočívá v jejich neochvějném optimismu.

Pozice E

Tito lidé žijí svůj život s vášní. Jsou od přírody motivovaní, ambiciózní a dobře organizovaní. Velmi pozorní k malým detailům, mají tendenci být perfekcionisté až do té míry, že se stanou puntičkářskými. To, jak naklánějí nohy, ukazuje, že jsou to lidé, kteří vědí, jak udržet tajemství a kteří ve vás umí číst jako v otevřené knize, ale nic z toho, co objevili, neprozradí. Jejich tajemná osobnost jim dodává přitažlivost a magnetismus a zůstávají svůdní a neodolatelní s jedinečnou aurou.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]