První věc, které si všimnete, o vaší inteligenci odhalí více, než jste kdy mohli tušit

Test strom
Fotografie: Asiacue

Objevte různé typy inteligence pomocí vizuálního testu. Stačí se podívat na obrázek a zjistit, co přitahuje vaši pozornost. Můžete mít vyváženou inteligenci, analytickou inteligenci, logickou inteligenci nebo intuitivní inteligenci.

Existují různé typy inteligence a v tomto vizuálním testu se pokusíme zjistit, který typ máte vy. Chcete-li vidět výsledky vizuálního testu, stačí se podívat na obrázek. Pouhým okem v něm můžete vidět to, co vypadá jako strom, ale když se podíváte podrobněji, všimnete si dalších prvků.

A pokud už nějaký prvek máte na mysli, zveme vás, abyste si pozorně přečetli jeho význam, a především budete vědět, jakou inteligenci aktuálně máte. Pamatujte, že při odpovídání musíte být upřímní. IQ test se pokusí zjistit, jak funguje váš mozek, když čelíte problému, zpracováváte informace nebo generujete nápady.

Strom

Pokud strom přitahuje vaši pozornost, pak máte vyváženou inteligenci, to znamená, že se vám po celý život dařilo harmonicky rozvíjet vaši emoční inteligenci a vaši logickou inteligenci.

Ptáci

Pokud si vyberete ptáky v pozadí, znamená to, že máte velmi silnou analytickou inteligenci. Analytická inteligence, která je úzce spjata s logickou inteligencí, nám umožňuje analyzovat všechna data. To znamená, že jste schopni činit velmi promyšlená rozhodnutí, málokdy vás něco překvapí, a věnujete spoustu času analýze výhod a nevýhod situace, než učiníte jakékoli rozhodnutí.

Test způsob sedu

Způsob, jakým sedíte, odhalí nejskrytější části vaší osobnosti. Tento unikátní test znají i zaměstnavatelé

Mozek

Pokud zvolíte mozek, znamená to, že vaše inteligence je primárně logická, a tak jste si vyvinuli schopnost chápat příčinné a důsledkové vazby mezi vším, co se kolem vás děje. Myslíte organizovaným a koherentním způsobem, hladce organizujete věci, činnosti a nápady, které vás napadnou.

Člověk

Pokud se podíváte na člověka, znamená to, že máte intuitivní inteligenci, která je velmi blízká inteligenci emoční. Na první pohled pochopíte vztahy mezi lidmi, souvislosti mezi událostmi nebo mezi věcmi, které se ve světě dějí. Vždy máte přehled o situaci, vždy pochopíte, co se kolem vás děje.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]