Podívejte se na tvar vašich nohou a zjistíte o vaší osobnosti více, než jste kdy tušili

Test tvar nohy
Fotografie: SantePlus

V dnešní době jsou lidé obecně zvyklí na všechny druhy předpovědních metod, včetně těch, které zahrnují čtení linií rukou nebo délky prstů. Ale už jste někdy slyšeli o tajemstvích ukrytých ve tvaru vašich nohou?

Určitě se někdy můžeme podobat, ale totální a absolutní podobnost mezi dvěma lidmi neexistuje, dokonce i dvojčata mají fyzické rozdíly. Rozdíly, které ovlivňují několik částí našeho těla včetně nohou. Navíc jejich tvar může odhalit určité vlastnosti naší osobnosti. Ale je to pravda? Zde je 9 tvarů nohou, které odhalují různé osobnostní rysy.

Egyptská noha

Pokud máte tento tvar chodidla, znamená to, že všechny vaše prsty tvoří dokonalou linii a každý prst, počínaje tím největším, je menší než ten poslední. Co to vypovídá o vaší osobnosti? Lidé s takovými chodidly jsou náchylní ke změnám nálad. Jsou samotáři a dokážou být velmi tajnůstkářští a neradi o sobě něco prozrazují.

Římská noha

Toto je nejběžnější typ nohy a první tři prsty tvoří přímku. Lidé s takovými nohami jsou obecně přátelští a velmi společenští. Navíc, pro pořádek, byl to nejběžnější tvar nohou mezi veřejnými osobnostmi starověku, kteří byli známí svým charismatem.

Selská noha

Jedná se o jeden z nejvzácnějších tvarů nohou, kde jsou všechny prsty stejně dlouhé. Taková noha vypadá hranatá, ale je pravidelná. Lidé s takovými nohami jsou pragmatičtí, rozumní a velmi klidní. Jsou důvěryhodní a lze se na ně ve vážných věcech snadno spolehnout.

Řecká noha

Lidé s tímto tvarem chodidla mají druhý prst delší než všechny ostatní. Jsou obecně emocionální, mají určitou vášeň pro umění a mají tendenci stát se vůdci. Mnoho sportovců má také řecké nohy.

Malíček se nemůže sám pohybovat

Lidé s tímto typem nohy mohou pohybovat malíčkem pouze pomocí prstů, ale ne přes samotné svaly prstů. Co znamená tento tvar nohy? Tito lidé jsou obvykle workoholici, kteří rádi vedou stabilní život. Jsou moudří, klidní a spíše konzervativní.

optická iluze kruh

Tento test osobnosti využívají přední psychologové. Zadívejte se do obrázku a poznejte vaše přednosti

Malíček se stále může pohybovat

Pokud máte někdy pocit, že si váš malíček žije vlastním životem, pak pravděpodobně máte tento typ nohou. Lidé s takovými chodidly neustále hledají nové věci. Jsou dobrodružní, pohodoví a milují změny ve všem. Zatímco předchozí typ osobnosti byl skutečně stabilní, tito lidé jsou pravým opakem a jsou vždy připraveni dělat bláznivé věci.

Velmi krátký malíček

Lidé s těmito osamělými malíčky mají tendenci jít proti veřejnému mínění a dělat věci po svém. Raději jsou sami a vyhýbají se hlučným a přeplněným místům.

Třetí prst je otočený ven

Lidé s takovými chodidly mají rádi vše pod kontrolou. Jsou skvělí plánovači a mají rádi věci, které se dějí bez jakýchkoli překvapení. Tito lidé prostě chtějí vědět všechno předem!

Mezera mezi prsty u nohou

Lidé, kteří mají mezeru mezi druhým a třetím prstem nohy, jsou opravdu dobří v rozlišování emocí a logiky. Jsou to dobří diplomati, obchodníci a analytici.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]