Tvar vašich nehtů prozradí, co si o vás lidé myslí. Jedná se o zrcadlo vaší duše

Test prsty náhledový obrázek
Fotografie: Depor

Stačí vybrat obrázek, který nejvíce odpovídá vašim nehtům, a přečíst si poznámku, která k němu patří. Tento psychologický test může poskytnout zajímavý náhled do vaší osobnosti.

Každý obrázek odhalí jiný aspekt vaší osobnosti. Stačí si vybrat ten, který nejvíc odpovídá vašim nehtům, a dozvědět se více o sobě. Tyto testy se staly populárními na sociálních sítích a pomáhají lidem lépe se poznat. Nebojte se nechat se unést a buďte otevření tomu, co se můžete dozvědět.

Zvolte tvar nehtů odpovídající těm vašim

Pokud jste si vybrali obrázek, níže najdete odpověď na váš virální test osobnosti. Každé číslo odpovídá určitému typu osobnosti, který může poskytnout něco nového o vašem způsobu myšlení a chování. Sledujte pozorně a překvapte se, co se můžete dozvědět.

Test prsty
Fotografie: Depor

Číslo 1

Pokud jsou vaše nehty jako nehty u obrázku číslo 1, jste klidní, pragmatičtí, vyrovnaní a nezávislí lidé s velkou mentalitou. Jste důvěryhodní a máte velký smysl pro zodpovědnost za svá slova a činy. Lidé s těmito nehty jsou také rození manažeři.

Číslo 2

Jestli vaše nehty odpovídají obrázku číslo 2, jste bystří, flexibilní a vynalézaví lidé. Umíte být velmi výbušní, i když vaše výbuchy rychle přejdou. Býváte chamtiví a agresivní a také žárliví.

Emoční inteligence

Čeho si na obrázku všimnete jako první? Tento rychlý test odhalí, jak jste na tom s emoční inteligencí

Číslo 3

Lidé s nehty jako na obrázku číslo 3 jsou sobečtí, vypočítaví a oportunní lidé. Milují luxus a přitahují na sebe pozornost. Bohužel se také často a snadno urazí.

Číslo 4

Vznětliví a netrpěliví, tak by se dali charakterizovat lidé s nehty jako na čtvrtém obrázku. Jsou stále v pohybu, velmi činorodí a pracovití. Čím kratší nehty, tím je člověk náročnější na sebe i na ostatní. Vždy se snaží najít svou vlastní cestu a jsou nenapravitelní perfekcionisté.

Číslo 5

Odpovídají vaše nehty obrázku číslo 5? Tak to jste křehké, něžné a romantické duše s velkými ideály. Rádi byste se cítili užiteční pro ostatní, jste velmi sentimentální a citliví, snadno se však urazíte.

Číslo 6

Pokud vaše nehty vypadají jako na obrázku číslo 6, jste umělci s jemnou osobností a neustálými výkyvy nálad, vždy na pokraji nervového zhroucení. Chcete být uznávaní a slavní a neradi prohráváte.

Sedí to na vás?

Během našich životů shromažďujeme zkušenosti, které formují náš způsob bytí, naši osobnost nebo náš charakter, abychom mohli čelit určitým každodenním zkušenostem. V jejich rámci jsou traumatické zážitky, které se hromadí v našem podvědomí a které vzkvétají, když čelíme určitým podnětům. Co si myslíte o testu? Splnilo to vaše očekávání? Tento test je trendem na sociálních sítích.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]