Tento zasněžený obrázek obsahuje 6 skrytých slov, která odhalí pouze naprostý génius

Zima zadání
Fotografie: Fresherslive

Procvičte si mozek a zjistěte, jestli máte dobrý postřeh a smysl pro detail. Tuto hádanku vyřeší opravdu jen ti nejbystřejší. Tak to pojďte zkusit.

Tato hádanka je opravdovou výzvou. Abyste ji vyřešili, budete muset prokázat smysl pro detail, dobré rozlišovací schopnosti, ale potrápíte i své mozkové závity. Řešením podobných úkolů nenecháváte svůj mozek zahálet a přispíváte ke zlepšení vašich kognitivních funkcí. Na tento úkol není časový limit. a tak se můžete pohodlně usadit a začít hledat důmyslně schovaná slova.

Slova není jednoduché najít

Podívejte se na obrázek zasněženého městečka. Děti si tu užívají zimních radovánek a na první pohled není na obrázku nic zvláštního. Když však scénu prozkoumáte důkladněji, najdete v ní šest skrytých slov. Všechna souvisí se zimní tematikou a jsou napsaná v angličtině. Rozhodně není jednoduché je všechna najít. Jsou psaná různými druhy písma a na první pohled jsou nerozeznatelná.

Zima zadání
Fotografie: Fresherslive
Rozdíly želva

Tato želví hádanka dala zabrat i nejchytřejším studentům z vysokých škol. 97 % lidí nemá šanci

Ti s dobrými rozlišovacími schopnostmi a smyslem pro detail, je však určitě objeví. Zkoumejte opravdu každý detail, aby vám žádné neuniklo. I pokud nejste úplně zdatní v anglickém jazyce, máte šanci uspět a najít alespoň některá z nich. Tak co? Už je všechna vidíte? Pokud ano, pak vám patří velká gratulace. Tato hádanka vyžaduje trpělivost a patří rozhodně k těm těžkým. Ne každému se podaří všechna slova najít.

Zkuste to s malou nápovědou

Pokud už se chcete vzdát, můžete se podívat na řešení na obrázku níže. Pro ty, co to ještě chtějí zkusit je tu drobná nápověda. Hledejte na obrázku tato slova: Ice, Chill, Frost, Snow, Mittens a Boots. Nevynechejte žádnou část obrázku. Slova mohou být i tam, kde byste je opravdu nehledali. Pomohla vám nápověda? Pokud jste nebyli zcela úspěšní, nevadí, najít alespoň některé slovo se počítá.

zima řešení
Fotografie: Fresherslive

Snad jste se u této hádanky pobavili. Zároveň jste si však procvičili i postřeh a angličtinu. Pokud vám tento typ hádanek příliš nejde, vrhněte se na řešení dalších. Najdete jich tu spoustu. Pravidelným tréninkem se vaše schopnosti začnou zlepšovat a podobné hádanky už pro vás budou úplně jednoduché. Trénování mozku se však pozitivně odrazí i na jeho fungování v každodenním životě.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]