Na tuto hádanku si raději sedněte. Jeden lev zabírá místo neoprávněně. Poznáte který?

hádanka lvi
Fotografie: CanvaPhotos

Zvládnete najít na obrázku jednoho jediného lva, který se něčím liší od těch ostatních? Vyzkoušejte své logické schopnosti a užijte si zábavu při pátrání po zvířeti.

Jestliže toužíte po zkoušení svých logických schopností a zároveň si užít zábavu, jste u nás na správném místě! Ať už jste rodičem s dětmi ve školním věku, nebo sami dospělí, žádný problém. Přizpůsobili jsme hádanky tak, aby vyhovovaly různým úrovním náročnosti. Hádanky jsou skvělým způsobem, jak si užít společnost s rodinou, dětmi nebo přáteli. A nejen to, trávení volného času řešením hádanek vám pomůže obnovit a obohatit vaše znalosti.

Zábavné hledání

Zahajte svou zábavnou cestu testováním svých mentálních schopností různými hádankami různých úrovní obtížnosti, vydejte se na dobrodružství v oblasti znalostí a dosáhněte vítězství odhalováním odpovědí. Nyní se podívejte na obrázek a soustřeďte se. Zklidněte svou mysl. Nadechněte se, připravte se a pusťte se do hledání. Při řešení můžete mít po ruce tužku a papír, pokud potřebujete.

hádanka lvi
Fotografie: CanvaPhotos

Možná si říkáte, že odpověď může být obtížná, ale pokud objevíte nějaký trik nebo v otázce, můžete ji vyřešit mnohem rychleji. Zkuste třeba obrázek prohledávat postupně. Je jasné, že když se budete dívat na celek, tak uvidíte jen několik lvů naprosto stejných. Když ale obrázek lépe prozkoumáte, zjistíte, jaké poznávací znamení lvi mají a podle toho můžete hledat.

lev obrázek

Skryté krysy na obrázku se lvem zvládne do 10 sekund najít jen člověk s IQ nad 110

Obtížná hádanka

Máte odpověď? Zjistili jste, který lev se liší od ostatních? Pokud ano, tak si zasloužíte naše upřímné gratulace. Nejspíš jste na to šli chytře. Určitě si své triky nechte v paměti na další hádanky. Jestli se hádankou stále trápíte, klidně si vezměte více času. Ideálně odstraňte všechny rušivé faktory a soustřeďte se. Nyní vám ukážeme správné řešení.

hádanka lvi řešení
Fotografie: CanvaPhotos

Jak můžete vidět, opravdu se jedná jen o nepatrný rozdíl. Může se vám zdát, že to bylo jednoduché a třeba se právě teď cítíte špatně, že jste ten rozdíl nenašli. Můžeme vám však s klidem oznámit, že tato hádanka patří k těm obtížnějším. A to, protože obrázek obsahuje až moc faktorů, které je třeba vnímat. Nejde jen o samotné lvy, ale i o ty vzory, které mají na sobě. A to může lidskou mysl zmást.

Zdroj: Barletta Web

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]