Vyberte si jablko v tomto obrázku, které vám prozradí, co vás v životě drží zpátky

Jablka test

Osobnostní testy jsou oblíbeným způsobem, jak odhalit skryté části naší osobnosti a zjistit, co nás může držet zpátky. Podívejte se na obrázek čtyř jablek a vyberte si to, které vás nejvíce oslovuje.

Tento jednoduchý test vám může pomoci pochopit, co ve vašem životě způsobuje pauzu a brání vám v dosažení vašich cílů. Podívejte se na obrázek a zvolte jedno ze čtyř jablek. Každé jablko je jinak okousané a vaše volba odhalí, co vás brzdí. Být upřímný sám k sobě je klíčem k získání pravdivých odpovědí. Nepřemýšlejte příliš dlouho, rozhodnutí by mělo být intuitivní a rychlé.

Jablka test

První jablko

Pokud jste si vybrali první jablko, znamená to, že jste velmi fixovaní na minulost. Situace a lidé, kteří hráli důležitou roli ve vašem životě, vás stále ovlivňují. Je důležité nechat tyto zážitky za sebou a soustředit se na přítomnost. Uvolněte se od minulých břemen a věnujte čas sami sobě.

Druhé jablko

Výběr druhého jablka naznačuje, že vás trápí pocit viny z minulých chyb. Tento pocit viny vám brání v postupu vpřed. Přijměte skutečnost, že nikdo není dokonalý, a naučte se odpouštět si. Poučte se z minulosti, ale nenechte ji definovat vaši budoucnost.

Oko test

Vyzkoušejte si test osobnosti: Věc, které si na obrázku všimnete jako první, odhalí vše o vašem nitru

Třetí jablko

Jste si jisti, že minulost je za vámi a že se není třeba omlouvat, jen se rozhodněte neohlížet se. Je ale důležité, abyste měli na paměti, že dokud nebudou známy závěry, je téměř nemožné vydat se ve svém životě na novou cestu.

Čtvrté jablko

Pokud jste vybrali čtvrté jablko, vyhněte se přílišnému přemýšlení o tom, co si o vás myslí ostatní nebo o jakýchkoli komentářích, které pronesou. Tyto negativní emoce je lepší nechat být, abyste začali myslet na sebe. Zkuste dělat věci, které vás baví.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]