Motýlí test osobnosti: Vyberte si jednoho a odhalte o sobě informace, které byly doteď skryté

výběr motýla
Fotografie: Depositphotos / Edit

Na internetu byl vytvořen test osobnosti, díky kterému zjistíte, jaký typ osobnosti jste. Typ osobnosti se pozná podle vašeho výběru motýla.

Motýli bývají živými symboly svobody a krásy. Mnoho umělců používá právě motýly jako inspiraci pro svá díla nebo jako námět díky jejich silnému spojení se svobodou a pro krásu přírody, kterou reprezentují. Motýli též symbolizují změnu a pozitivní výsledky, které mohou nastat, a to díky své povaze. Lidské povědomí však interpretuje motýly mnoho různými způsoby. Analyzuje jejich barvy, tvary a kompozice, aniž bychom si uvědomovali, co to znamená.

Motýl číslo 1 – jste citliví a upřímní

Pokud jste zvolili tohoto krásného motýla, znamená to, že jste citliví, upřímní a velcí romantici. Projevujete soucit mnoha lidem, dokonce i těm, které neznáte. A to proto, že se dokážete vžít do situací ostatních. Jste velmi emocionálně založení a vždy se staráte o potřeby jiných lidí a to natolik, že občas zapomenete na své vlastní pocity.

motýl růžová béžové pozadí
Fotografie: Depositphotos

Avšak je důležité se nejprve postarat o sebe, protože bojujete se sdílením vlastních pocitů. Ne proto, že byste nechtěli, nýbrž kvůli pocitu, že ostatní zatěžujete. Pamatujte však, že vaše pocity jsou stejně důležité a měli byste se k sobě chovat stejně jako k ostatním.

Motýl číslo 2 – jste klidní

Pokud jste si vybrali druhého motýla v pořadí, znamená to, že jste klidný a harmonický člověk. „Rovnováha“ je ideální slovo, které by vás mohlo definovat a snažíte se ho aplikovat v každém aspektu svého života. Věříte, že pro vaše ideální duševní zdraví je udržení rovnováhy mezi profesním a osobním životem.

motýl zelená křídla
Fotografie: Depositphotos

Taktéž věříte, že rovnováha je klíčem ke štěstí. Když však čelíte nepříjemné situaci, můžete snadno zpanikařit a ztratíte víru. Raději skrýváte své vlastní pocity a distancujete se od ostatních, dokud si nevyřešíte vlastní problémy.

Motýl číslo 3 – jste kreativní duše

Tohoto motýla zvolí typ člověka, který vidí krásu ve všem. Mnoho lidí může vidět pouze květinu, vy však skrze ni vidíte celý vesmír. Všechno rádi analyzujete, a to i když nemusíte. Avšak analýza věcí je váš vlastní způsob, jak porozumět životu.

motýl modrá půlkruh
Fotografie: Depositphotos

To z vás dělá osobu se skvělým logickým myšlením a ostatní na vás pohlížejí jako na „zralé“. V práci máte rádi dokonalost a raději zmeškáte termín, než abyste odevzdali něco jen průměrného. To z vás může dělat workoholika, vám to ovšem nevadí, neboť to máte rádi. Zároveň však nalézáte radost z malých věcí, které pro vás znamenají svět.

Motýl číslo 4 – jste ambiciózní

V ranném věku vás mohli označovat jako někoho, kdo neúspěšnější. Jste velmi ambiciózní, organizovaný a dosahujete svých cílů. Vaši osobnost definuje víra, že máte nějaký účel a jste připraveni ho najít. Nemáte rádi lenost, čili se spojujete s pracovitými lidmi, protože právě s nimi se můžete ztotožnit.

velký motýl černá
Fotografie: Depositphotos

Máte rádi pocit bezpečí a také máte strach ze selhání. Občas se vám stane, že osobní život jde stranou, ale rychle toho litujete a svým blízkým se snažíte čas vynahradit. Věříte, že sdílený úspěch se svými milovanými je úspěch dvojnásobný.

Motýl číslo 5 – jste nadšení

Tohoto motýla si vybere temperamentní a nadšený jedinec. Jako takový nacházíte radost ve všem, co děláte a v každé situaci dokážete být pozitivní. Vaším smyslem života a zároveň snem je shromáždit co nejvíce zkušeností, protože právě to je podle vás pravý smysl života.

motýl z boku
Fotografie: Depositphotos

Největší strach máte z nudy, protože ta je pro vás duševní vězení. Čeká na vás přece celý svět. Bojujete s dodržováním termínů, avšak se vám vždy vše povede ve správný čas. Ztrácíte pozornost, protože děláte řadu věcí najednou, ale to je část vašeho charakteru, která je jedinečná a odlišuje vás od ostatních.

Motýl číslo 6 – logický člověk

Pokud jste si vybrali posledního motýla z výběru, znamená to, že jste velmi logický a moudrý člověk. Lidé ve vašem okolí k vám chodí pro upřímnou a konstruktivní radu nebo kritiku. To protože víte, jak oddělit emoce od dané situace a tím získáváte potřebný nadhled.

růžový motýl černé puntíky
Fotografie: Depositphotos

Nedovolujete si emocionálně se zapojit do žádných incidentů, protože to vám brání rozpoznat věci dobré a špatné. Navíc morálka je u vás na prvním místě. Čistého svědomí si vážíte nejvíce, proto se vždy snažíte udělat správnou věc.

Zdroj: Brightside

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]